Верес впевнено переміг Епіцентр у матчі-відповіді плей-оф і залишився в УПЛ

Верес — Эпицентр. Фото — ФК Верес

Верес на своєму полі здобув впевнену перемогу над Епіцентром у поєдинку за право грати в Українській Прем’єр-лізі у сезоні 2024/25 – 3:1.

Рахунок було відкрито вже у дебюті зустрічі. Яго Сікейра подав справа, м’яч дуже невдало відскочив від Владислава Кристіна, і Микола Гайдучик розстріляв ворота.

У компенсований до першого тайму час Верес довів справу до розгрому. Фатально помилився той самий Кристін, який надто слабо відпасував воротареві. До м’яча першим встиг Владислав Шарай і пустив м’яч повз Сергія Чернобая.

Третій гол – індивідуальний бенефіс Гайдучика, який здійснив забіг із центру поля, прибрав захисника та ударом у дальній кут зробив дубль.

Другий тайм перетворився на формальність. Епіцентр намагався забити гол престижу, Верес у контратаках втратив кілька хороших шансів (Гайдучик, Дмитро Шастал, Марко Мрвальєвич). І все-таки команда Сергія Нагорняка розмочила господарів: Сергій Стень відзначився з пасу Данила Кравчука.

Таким чином, Верес слідом за Оболонню зберіг місце в УПЛ на наступний сезон.