Вернидуб: Не розумію деякі моменти у грі: коли людина судить – а потім починає щось вигадувати, «видумувати»

Юрий Вернидуб, nkveres.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди у матчі 27-го туру УПЛ проти Ворскли (0:1). Наставник криворіжан незадоволений суддівством у цьому поєдинку.

“Вітаю Ворсклу з перемогою. Степанюк забив шикарний гол. Які тут можуть бути питання? Помітно, що нам не вистачає в лінії атаки останньої передачі від виконавців. Тому так і склалося. На жаль, я не розумію деякі моменти в грі: коли людина судить – а потім починає щось видумувати, «вимишляти»… Не знаю, які слова тут можна підібрати”.

“Будь-яке торкання до гравців Ворскли – одразу крик, падіння, свисток. Крик, падіння, свисток – і так по колу. З боку нашої команди я цього не побачив. Може, я сліпий? Ми не повинні були сьогодні програвати. Але це футбол. Це спорт. Це – життя”.

“Мої хлопці заведені і рвуться в бій. Так, у нас є певні кадрові труднощі, тому є місце ротації. Нічого ти з цим не зробиш. Подивіться на друге коло: тільки перші тури ми зіграли більш-менш у тому складі, який готували взимку на зборах. А потім – травми, травми, травми. Доводилося вирішувати і це”, – заявив Вернидуб.

Кривбас посідає сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату України. У наступному турі команда Вернидуба зіграє із Металістом.