Вернидуб: Тільки завдяки ЗСУ зможемо провести чемпіонат України на рідній землі — футбол України

Юрій Вернідуб дав своє перше інтерв’ю після призначення на посаду головного тренера Кривбасу.

Юрій Вернидуб, ФК Кривбас

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував своє призначення на посаду наставника криворізької команди, а також розповів про її плани на передсезонну підготовку.

"Після 5-6 місяців паузи з’явилася можливість знову працювати тренером, у Кривбасі. Добре знаю цю команду, адже ще в недалекому минулому це стабільний клуб УПЛ. Так, десь був період, коли його не було на карті профі-клубів України, але, дякуючи Богу, він відродився. Й останній сезон показав, що Кривбас повертається, пробившись до еліти.

Мені надійшла пропозиція зі сторони президента клубу Костянтина Караманіца очолити Кривбас, й можливість поєднувати працю та військову службу. Щасливий, що знову зможу займатися улюбленою справою, працювати із командою.

Одразу скажу, що інфраструктура на високому рівні. Щодо команди, то є певні проблеми. Будемо збирати новий колектив. У той час, коли в Україні війна, дуже важко зібрати команду. Але час покаже: будемо дивитися, підбирати потрібних нам футболістів, для тих задач і цілей, які ми перед собою будемо ставити.

Не дивлячись на те, що ми новачки УПЛ, я, мій тренерський штаб і наш клуб — з амбіціями. Хочеться, аби ми поставили перед собою серйозні задачі, а не просто залишитись в УПЛ. Вважаю, все у наших руках. Будемо працювати й збирати амбітну команду. Цей рік ми будемо рухатися тільки так, аби у подальшому зробити конкретні кроки для боротьби за місце у єврокубках.

Попереду три збори. Перший 12-дений втягуючий до 2 липня: подивимося, хто зможе до нас прийти із новеньких футболістів, хто залишиться з нинішнього колективу. Другий збір також пройде у Кривому Розі. Плануємо провести три контрольні матчі, наразі підбираємо суперників. Третій заключний збір плануємо провести, якщо все буде добре, на заході України.

Думаю, все у нас вийде. Для цього все зроблять наші Збройні сили України, які нас захищають, й взагалі дуже багато роблять для країни. Думаю, тільки дякуючи їм, ми зможемо провести цей чемпіонат на нашій неньці-Україні, а не де-небудь закордоном, як цього хочуть деякі інші клуби.

Особисто я не бачу в цьому необхідності й дуже хочу, аби цей сезон ми провели на рідній землі, на Україні, та подарували людям якусь радість. Аби вони розуміли, так, у нас дуже важке становище: війна. Але навіть за таких умов ми можем приносити їм радість та грати у футбол. Це те, чого я дуже хочу", — наводить слова Вернидуба прес-служба клубу.

Раніше віце-президент Кривбасу Артем Гагарін прокоментував призначення Юрія Вернидуба на посаду головного тренера криворізького клубу.

Джерело