Віце-президент Кривбасу Гагарін: Ми підтримуємо ідею проведення чемпіонату будь-де. Найголовніше зараз – це стартувати

Кривбасс. Фото — fckryvbas.com

Віце-президент Кривбасу Артем Гагарін розповів про майбутнє клубу. Менеджер зазначив, що команда із Кривого Рогу готова грати в УПЛ.

“27 травня відбудеться зустріч клубів УПЛ, ПФЛ та УАФ, після якої ми вже знатимемо, хто отримає путівки до Прем’єр-ліги. Два перші місця Першої ліги за регламентом прямо виходять до УПЛ, а 3-4 місця мають грати перехідні матчі .Оболонь та Альянс також запрошені на цю зустріч”, – сказав Гагарін.

“Звичайно, Кривбас готовий грати в УПЛ. Зараз ми всі маємо робити все навіть через «не можу». Звичайно, складно, як і у всіх команд, у нас є труднощі, але ми битимемося за Україну на всіх фронтах. Я вважаю, що збереження футболу також є невеликим внеском у нашу перемогу.

Кривбас підтримує ідею проведення чемпіонату де завгодно. Найголовніше зараз – це стартувати. Ми спілкувалися із цього приводу з нашим президентом та президентом УАФ, тому підтримаємо будь-яке колективне рішення”.

“Зараз футболістам та тренерському штабу зарплата не платиться. Ми віддаємо великі кошти Кривому Рогу: закуповуються автомобілі, йде підтримка переселенців. Але я вірю, що ситуація стане кращою, і ми зможемо більше грошей спрямовувати на футбол. Треба вести діалог із гравцями, бо всі ми розуміємо — умови, які були до війни, не зможуть залишатися на такому високому рівні після. Це буде стосуватися всіх клубів УПЛ”.

“Боргів у нас немає. Лютий та березень ми закрили повністю. Зараз частково виплачуємо зарплату працівникам клубу, які залишилися у Кривому Розі. Ми розуміємо, що треба зберігати інфраструктуру. Відкрию таємницю, у нас на базі зараз займається футболіст з іншого клубу УПЛ, але назвати його прізвище не можу”.

“Звичайно, [після війни] футбол уже не буде таким, як раніше, він буде іншим. Відсутність легіонерів? Іноді краще зробити крок назад, щоб потім п’ять уперед. Можливо, це дасть поштовх українським футболістам”.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням на територію країни. Кривбас зайняв друге місце у Першій лізі.