Вірт: Зараз такий період, що навіть не вистачає футболістів, тому що фінансові можливості у Вереса будуть невеликі

Юрий Вирт, facebook.com/veres.club

Головний тренер Вереса Юрій Вірт розповів про фінансові можливості клубу та роботу на трансферному ринку. Наставник сподівається, що команді вдасться посилитись перед стартом нового сезону.

“У нас в 13 футболістів закінчуються контракти. З більшістю вже домовилися, але ще не поставили підписи. Тому зміни будуть, але не можу сказати, що кардинальні. Хочеться посилення, але все не так просто, адже зараз дуже важко вести переговори”, – сказав Вірт.

“Зараз такий період, що навіть не вистачає футболістів, тому що фінансові можливості у нас будуть невеликі. Але сподіваємося, що ми укомплектуємось і ставитимемо завдання виступити краще, ніж у минулому чемпіонаті”.

“Команда однозначно буде жити. Звичайно, за воєнного стану фінансові можливості не будуть такими, як хотілося б нам. Але, дай Бог, тільки вийдемо з воєнного стану, президент сказав, що контракти будуть переглянуті у бік збільшення. Тому дай Бог, щоб ми закінчили цю війну перемогою. Повірте, що Верес житиме, процвітатиме, і я сподіваюся, що ми побудуємо таку команду, яка повинна тішити своїх шанувальників”.

Раніше Вірт в інтерв’ю Sport Arena повідомив, що Верес розпочне підготовку до нового сезону 4 липня і проведе три збори. Товариські матчі клуб хоче проводити у Львові та Києві.

Минулий сезон команда Вірта завершила на дев’ятому місці у турнірній таблиці чемпіонату України. Старт нового сезону УПЛ орієнтовно призначено на 20 серпня.