Вишняк: Перший збір проведемо в Ковалівці, а далі за кордоном, якщо команді дозволять виїхати

Ярослав Вишняк, фото — Колос

Головний тренер Колосу Ярослав Вишняк розповів, як проходитиме підготовка команди до весняної частини чемпіонату України.

“У відпустці перебуватимемо до 12 січня. Потім кілька днів у нас займе поглиблений медогляд, після чого 16-го числа розпочнемо підготовку до другого кола чемпіонату. Перший збір проводитимемо в Ковалівці, а щодо другого збору, то на сьогодні це питання залишається відкритим.

“Справа в тому, що все залежатиме від того, чи дозволять нашій команді виїжджати з цією метою за кордон. Зараз поки що ніхто не може сказати, як воно буде, але ми готові до будь-якого розвитку подій. Якщо Колосу дозволять провести закордонний збір, то поїдемо Якщо ні – готуватимемося в Україні. Що стосується того, де саме це робитимемо, то розглянемо різні варіанти.

Скажімо, якщо на Закарпатті будуть такі самі штучні поля, які є в Ковалівці, то туди не буде сенсу їхати. Адже у нас вони хорошої якості, і на них можна проводити контрольні матчі. Тим більше, що у Києві базується чимало команд, та й на збори до столиці приїжджатимуть. Тож проблем зі спарингами на Київщині точно не буде. Втім, зачекаємо до середини січня та подивимося, як розвиватиметься ситуація далі”.

Колос зіграв унічию із Зорею (2:2) у заключному матчі осінньої частини чемпіонату України. Команда Ярослава Вишняка набрала 20 очок і посідає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ.