Вишняк: Плануємо провести сім товариських матчів у Туреччині у лютому

Ярослав Вишняк, фото — Колос

Головний тренер Колосу Ярослав Вишняк в інтерв’ю Sport Arena розповів, що команда планує провести сім контрольних поєдинків на тренувальному зборі у Туреччині у лютому.

“Ми збираємося в Києві 12-го січня. Хлопці пройдуть традиційне медичне обстеження. 16-го січня ми почнемо тренуватися в Ковалівці, на нашій базі. Там тренуватимемося, двічі на день. До 29-го січня ми займатимемося вдома. В цей день хочемо провести спаринг або з однією з аматорських команд або проведемо двосторонню гру”.

“31-го ми плануємо виїзд на збір до Туреччини. Ми базуватимемося в Белеку до 24 лютого. У Туреччині хочемо провести сім товариських матчів. Деякі спаринг-партнери вже відомі: Блау-Вайсс Лінц (Австрія), Самгуралі (Грузія), Лієпая та ФК Рига (Латвія), Атирау (Казахстан)”.

“Колос залишили два гравці: Євген Задоя та Денис Кузик. У Кузика закінчилася оренда, ми нормально поговорили з ним, всі пояснили. Думаю, що час, який він провів у Колосі, пішов йому на користь. Денис – молодий хлопець, йому треба грати, причому стабільно. Щодо Жені Задої, то ми вдячні йому, що він допоміг нам у першому колі. Ми йому побажали успіхів”.

“Щодо нових футболістів, то зараз ведуться переговори з деякими гравцями. Можливо, один-два футболісти у нас з’являться”.

Команда Ярослава Вишняка набрала 20 очок і посідає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. Колос зіграє з Кривбасом у першому матчі після поновлення чемпіонату України.