Власника Чорноморця Кауфмана взяли під варту – журналіст

Борис Кауфман, фото Олега Новикова

Українського бізнесмена та власника одеського Чорноморця Бориса Кауфмана взято під варту Вищим антикорупційним судом України.

Застава за бізнесмена складає 129 мільйонів гривень. У разі сплати застави, Кауфман не зможе залишати кордони Києва та Одеси, а також ходитиме з електронним браслетом.

Кауфмана підозрюють в участі у злочинному угрупуванні, яке займалося в Одесі корупційними схемами незаконного вилучення майна з комунальної власності міста.

Нагадаємо, що у серпні бізнесмена затримали при спробі виїхати за кордон. Після цього ГБР попросило повну перевірку документів Кауфмана. У грудні власника одеського клубу заарештували працівники НАБУ.

Кауфман є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного спрямування, медіа-активи та інвестиційні проекти. Також Кауфман є співвласником найбільшої української дистриб’юторської компанії TEDIS Ukraine.

Купівлю Чорноморця бізнесмен зробив у грудні минулого року. Повідомлялося, що Кауфман викупив права на клуб у Леоніда Клімова за 3,5 мільйони умовних одиниць.

Одеський клуб у турнірній таблиці поточного сезону УПЛ посідає 15-те місце.