Ворскла здобула вольову перемогу на СК Полтава у контрольному матчі

Ворскла — СК Полтава. Фото — vorskla.com.ua

Ворскла провела контрольний матч із СК Полтава у рамках підготовки до нового сезону.

Команда Віктора Скрипника програла перший тайм з рахунком 0:2, але зуміла зробити камбек після перерви та здобути перемогу 3:2. У складі Ворскли відзначилися Андрій Бацула, Данило Тузенко та Денис Олійник.

Наступний товариський матч команда Скрипника проведе 7 липня проти Олександрії.

Дивіться також: Франція U-21 – Україна U-21 коли та де дивитись трансляцію матчу

Ворскла посіла п’яте місце в УПЛ минулого сезону. Команда Скрипника зіграє з переможцем протистояння Дунайська Стреда – Діла Горі у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій-2023/24.

Полтава завершила сезон на шостому місці у групі вибування Першої ліги та зберегла місце у другому за силою дивізіоні чемпіонату України.

• Контрольний матч

Ворскла – СК Полтава – 3:2 (0:2)
Голи: Бацула, 48, Тузенко, 76, Олійник, 81 – Щербак, 22, Перебора, 26

Ворскла (перший тайм): Ісенко, Пердута, Чеснаков, Кане, Челядін, Бацула, Кулаковський, Павлюк, Скляр, Юрченко, Степанюк. Другий тайм: гравець на перегляді, Ізотов, Павлюк, Крупський, Бацула, Юрченко, Черниш, Нестеренко, Тузенко, Булгатов, Оденцов.