З днем тренера привітання

Привітання з днем тренера в Україні

Побажання на 19 липня, адже саме тоді святкують День тренера — офіційне свято всіх спортивних тренерів в Україні.
Вітаємо з Днем тренера! Бажаємо Вам терпіння з вихованцями, успішної реалізації їхнього таланту і, звичайно, процвітання Вашої тренерської кар’єри. Нехай у Вашому житті буде побільше кубків та медалей,  сил і здоров’я, енергії та успіху. Залишайтеся таким же чудовим прикладом для своїх підопічних й ставте нові рекорди!


Нехай у спорті будуть тільки перемоги, тільки золоті медалі. Бажаю, щоб і в житті досягалося все, щоб стояти на п’єдесталі щастя, а в руках тримати кубок, наповнений успіхами і посмішками. Вітаю!


З Днем тренера. Бажаємо постійного розвитку і прагнення вдосконалити себе та оточуючих. Успіху, радості й гордості за результати своєї праці. Нехай в вашому житті все буде так, як ви плануєте!


Дякую вам, улюблений тренере,
За вашу складну роботу
За потужний стимул, за підтримку,
За щоденну турботу.

Дякую вам за всі перемоги,
За солодку мить на п’єдесталі,
За те, що ви зі мною поряд
І в мить тріумфу та у спортзалі.


Дорогий наш тренер! Дякую вам за те, що ви вірили у нас більше, ніж ми самі. Дякую за те, що не давали ліні перемогти талант. Саме вам ми завдячуємо своїми перемогами у спорті та досягненнями у житті! Бажаємо вам міцного здоров’я та довгих-довгих років життя! Нехай вам опікується Фортуна! Зі святом!


Дорогий тренере! Бажаю вам міцного здоров’я та шаленого ентузіазму, талановитих учнів та щирої поваги, яскравих перемог та нових спортивних досягнень вихованців. Щоб кожен новий день приносив тільки радість та умішки! Зі святом!


Від душі вітаю з Днем ​​тренера. Хочу побажати Вам завжди спиратися на свої знання і накопичений досвід, ніколи не шкодувати сил і старань заради високих цілей, постійно боротися за своє щастя і великий успіх, спритно і вміло передавати справжню майстерність своїх вихованців, продовжувати свій життєвий шлях, щиро люблячи і радію щоденним перемогам.


Вітаємо зі святом, з Днем тренера! Бажаємо приголомшливих результатів і досягнень вашим вихованцям. Великої гордості за ваші труди та досягнення. Багато вільного часу, радості, цікавих ідей та їх втілення. Будьте кращим і прагніть більшого!