Зоммер: У мене був дуже відкритий процес перемовин із Боруссією М — Бундесліга

Голкіпер Баварії прокоментував перший матч за клуб.

Янн Зоммер, Getty Images

Швейцарський голкіпер Янн Зоммер за ходом поточного зимнього трансферного вікна перейшов до мюнхенської Баварії зі складу менхенгладбахської Боруссії за 8 млн євро.

Його дебютний матч стався напередодні, коли "Рекордмайстер" на виїзді не зумів здолати РБ Лейпциг, а власне 34-річний виконавець пропустив свій перший м’яч у новому клубі (1:1).

РБ Лейпциг — Баварія 1:1 Відео голів та огляд матчу німецької Бундесліги

Про свій дебют, а також процес перемовин, що йому передував під час трансферу, Зоммер розповів у післяматчевому інтерв’ю.

"Не все спрацювало на 100% у цьому матчі, але наш виступ, як мені здається, можна вважати задовільним.

Довелось багато працювати на тренуваннях останнім днями, проте я дякую долі навіть за ті дві доби, що в мене були на підготовку. Трохи призвичаївся до побуту в Мюнхені, тож продовжуватиму працювати в нових умовах.

У мене був дуже відкритий процес перемовин із Боруссією впродовж останнього часу мого перебування в клубі. Для мене завжди було важливо знайти задовільне рішення для всіх сторін.

Я дуже вдячний за ці дискусії під час трансферу всім причетним, і тепер із нетерпінням чекаю нового виклику. Мене дуже добре прийняли в Баварії, а неймовірні вісім із половиною років у Мюнхенгладбаху назавжди залишаться в моїх спогадах.

У наступному турі мюнхенська Баварія гратиме домашній матч проти Кельна.

Джерело