Зоря, Чорноморець, Динамо та Шахтар отримали грошові штрафи від КДК УАФ

Заря — Шахтер. Фото — upl.ua

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу присудив деяким клубам Української Прем’єр-ліги грошові штрафи за мотивами матчів, що відбулися у період 18-27 квітня.

Найбільше стягнення отримали Чорноморець та СК Дніпро-1. Моряки зобов’язані заплатити 50 тисяч гривень за “грубі, некоректні висловлювання офіційних осіб клубу на адресу арбітрів” домашнього матчу 25-го туру проти Кривбасу (1:2).

У свою чергу, Дніпро-1 покарано на таку ж суму за недотримання вимог Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні в умовах воєнного стану під час поєдинку проти Динамо 27 квітня.

Обов’язковий грошовий внесок у розмірі 35 000 гривень сплатить і Динамо – за аналогічні порушення на тому ж матчі.

Двічі за різні епізоди було оштрафовано Шахтар: на десять тисяч за неявку тренера та особи, відповідальної за дії юних футболістів під час матчу, на передматчеву нараду перед поєдинком із Зорею 22 квітня; а також на 20 тисяч – за неявку керівника служби безпеки команди на нараду перед матчем із ЛНЗ 27 квітня.

ЛНЗ отримав стягнення у розмірі 25 тисяч за “демонстрацію банера та інших носіїв дискримінаційного характеру” на згаданому матчі.

Зоря також не уникла штрафу. Клуб постраждав на ті ж 25 тисяч через “грубі та неправомірні” дії вболівальників під час іншого поєдинку проти Гірників, що відбувся 18 квітня.

Наразі в УПЛ зіграно 27 турів (крім одного матчу). Лідирує Шахтар, на чотири очки випереджаючи Динамо. 11 травня лідерів очікує очна зустріч.