Зоря – Колос пряма трансляція матчу

Фото — УПЛ

1 грудня у Києві на стадіоні Динамо імені Лобановського Зоря зіграє з Колосом у перенесеному матчі сьомого туру чемпіонату України. Початок матчу Зоря – Колос о 13:00. Пряма онлайн відеотрансляція перенесеного матчу восьмого туру чемпіонату України Зоря – Колос буде доступна.

У четвер, 1 грудня, перенесений матч сьомого туру чемпіонату України зоря – Колос онлайн відеотрансляцію можна переглянути на телеканалі УНІАН. Медіагрупа 1+1, куди входить і телеканал УНІАН – офіційний транслятор матчів кількох клубів Української Прем’єр-ліги, зокрема й Зорі.

Також матч пряма відеотрансляція перенесеного матчу сьомого туру чемпіонату України Зоря – Колос буде доступний на Київстар ТБ, а також на YouTube-каналі FootballHub.

Пряма онлайн відео трансляція перенесеного матчу сьомого туру чемпіонату України Зоря – Колос буде доступна і на SportArena.

Дуже важливий матч для Зорі. У разі перемоги луганці повернуть собі третій рядок, випередивши за додатковими показниками Динамо. Втрата очок змусить Зорю зимувати на четвертій позиції. Для Колоса у турнірному плані матч нічого не вирішує: вище за шосте місце перед перервою команда не підніметься, нижче – не опуститься. Але очки Колосу потрібні – відрив від Металіста 1925 не такий уже й великий, а відставання від Олександрії та Зорі – досить серйозне.