Зоря не змогла обіграти Минай у матчі 15-го туру УПЛ

Фото — УПЛ

У неділю, 27 листопада, Зоря не змогла обіграти Минай у номінально домашньому матчі 15-го туру Української Прем’єр-ліги. Поєдинок, що проходив у Києві на стадіоні Динамо імені Лобановського, завершився внічию – 1:1.

Обидва голи команди забили у другому таймі. Спочатку ворота Миная дальнім ударом у нижній кут вразив Бражко. А вже у компенсований арбітром час Твердохліб першим зорієнтувався у штрафний лугачан після подачі з кутового.

Після цього матчу в активі Зорі стало 27 балів, і луганці повернулися на третє місце в таблиці, обійшовши Динамо за додатковими показниками. Минай, який завершив рік серією із трьох матчів без поразок, на перерву вирушає на 11-му місці та 14-ма очками в активі.

Наступні матчі команди проведуть навесні. Обидві – у гостях. Зоря зіграє з Ворсклою, а Минай – зі Львовом.