Зоря обіграла Львів та продовжила безпрограшну серію в УПЛ

Фото — zarya-lugansk.com

У матчі 17-го туру чемпіонату України Зоря впевнено перемогла Львів із рахунком 3:1. Зустріч відбулася у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського.

Команда Патріка ван Леувена відкрила рахунок у першому таймі – відзначився Назарій Русин. Після перерви Зоря забила ще два голи зусиллями Максима Імерекова та Сергія Булеци. Наприкінці матчу Львів зумів відіграти один м’яч після влучного удару Владислава Бугая, але на більше команду Олега Дулуба не вистачило.

Зоря набрала 34 очки і посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Луганці не програють протягом шести турів поспіль. Львів перебуває на останній позиції.

У наступному турі чемпіонату України Зоря зіграє з Динамо, а Львів гратиме проти Кривбасу.