Зоря у більшості зробила неймовірний камбек у матчі з Ворсклою та вийшла на третє місце в УПЛ

Ворскла — Заря, фото — УПЛ

У матчі 16-го туру чемпіонату України Ворскла програла Зорі з рахунком 2:3. Поєдинок відбувся в Олександрії на стадіоні Ніка.

Ворскла забила двічі у першому таймі зусиллями Тауляна Сефері, причому другий гол легіонер полтавців забив із пенальті. Після перерви Зоря зуміла відіграти один м’яч завдяки голу Володимира Бражка. А вже у компенсований час луганці спочатку зрівняли рахунок після голу Назарія Русина, а в наступній атаці заробили одинадцятиметровий, який реалізував Бражко.

Цікаво, що Ворскла догравала матч у меншості – за дві жовті картки було вилучено Лукаса Раміреса.

Після цього матчу Зоря набрала 31 очко та перемістилася на третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Ворскла займає дев’яту позицію.