Зоря вийшла з відпустки і вже 25 червня відправиться до Словенії, де зіграє 5-6 спарингів

Заря, фото — facebook.com/FCZoryaLuhansk

Зоря вийшла з відпустки та розпочала підготовку до нового сезону. Команда зібралася у Києві, де вже провела перше тренування. Вже післязавтра, 24 червня, луганці візьмуть курс на Словенію.

Передсезонний збір команда Юрія Коваля проведе у словенській Рогашці-Слатині. Вже там до неї приєднаються майже всі легіонери – за винятком форварда Едуардо Герреро, який прибуде до розташування Зорі після Копа Америка-2024, де бере участь у складі збірної Панами.

Читайте також: Коваль: Зоря не на своєму місці. Це погано. Але Зоря знову зуміла вийти зі складної ситуації і це плюс

У Словенії луганський колектив планує зіграти 5-6 спарингів. Перший суперник уже відомий – МТК із Будапешта, 23-разовий чемпіон Угорщини. Контрольний матч відбудеться 2 липня.

За словами головного тренера, Зоря повернеться зі словенського збору орієнтовно за тиждень до початку нового сезону УПЛ. Базовий день першого туру – 3 серпня.

Нагадаємо, луганчани розпочинали минулий сезон під керівництвом Ненада Лалатовича, далі командою керував Валерій Кривенцов. Завершував кампанію 2023/24 тренерський тандем Юрій Коваль – Младен Бартулович.

Сезон став невдалим для луганського клубу, який не зумів кваліфікуватися до єврокубків уперше за 10 років. Зоря завершила чемпіонат на десятому місці, набравши 32 очки у 30 турах.