Зозуля: Дай боже, щоб ми не робили тих помилок, які були за останні 8 років

Український нападник Фуенлабради Роман Зозуля розповів про своє ставлення до патріотизму та віри у перемогу ЗСУ над армією російської федерації.

Також Зозуля згадав про початок своєї кар’єри в Іспанії. Він наголосив, що у 2016 році його вважали фашистом, проте зараз прапор України висить у центрі Мадрида.

“У 2014 році ми посіли друге місце з Дніпром. У нас на площі було святкування, і нам вручали медалі. Я взяв мікрофон і вже тоді, у 2014 році, заспівав “Путін х###о”. Тоді теж було багато дзвінків: “Зюзя, навіщо?” Нині все скінчиться, ми ж брати. А раптом ти свою кар’єру зіпсуєш? А потім, коли все буде добре, можна буде до Росії поїхати пограти”. Я тоді дуже грубо відповідав тим, хто б мені це говорив”.

“З одного боку, вони мали рацію в тому, що я зіпсував свою кар’єру. Мені здається, моя позиція та відвертість трохи мені завадили. Наведу маленький приклад. Рома Яремчук забив гол у Лізі чемпіонів і показав герб України. Йому респект за цей жест – він красень та молодець”.

“Але з таким же гербом України у 2016 році я приїхав до Севільї підписувати контракт із Бетісом. За годину мене викликали в офіс і почалося, що я фашист і нацист. Уся Іспанія кричала, що він приїхав із фашистським гербом “Азова”, згадували Гітлера і таке інше. А зараз прапор України в центрі Мадрида висить”.

“Тоді люди не розуміли, що в нас – війна. Але я вважаю, що це лише наша помилка, бо всі публічні люди нічого не говорили. Не було так, як зараз. Якби ми тоді об’єдналися так, як зараз, то мені здається, що навіть без допомоги Європи та Америки ми б їх загнали за Сибір. Ми купили б три байрактари, і вони вигнали б цю нечисть з нашої землі”.

“А як тоді було: “футбол поза політикою”, “моя команда не дозволяє говорити про війну”, або “а я в цьому не розбираюся”. Інші говорили: “а ми брати, треба миритися”, “цю війну почали політики” Це все було. Та сторона 8 років дивилася і бачила, що у нас вилізли всі ці ОПЗЖ”.

“Багато ще 23 числа виставляли фотки: «ми брати», «буде мир, не буде війни». А 24 вже писали: «Ах, ви козли…». Через це і прийшла ця нечисть. Те, що ми зараз об’єдналися , дуже важливо і дуже круто. І дай боже, щоб ми не робили тих помилок, які були за останні 8 років”.

“Ви бачили, як до Притуи прийшла дівчинка, яка сама зібрала 21 тисячу гривень для ЗСУ? Я плакав. З такими дітьми та з таким народом ми 100% переможемо”.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Зозуля регулярно матеріально допомагає українській армії. Роман відправив до України вже кілька броньованих автомобілів за допомогою бійців ЗСУ.

Україна протистоїть повномасштабному вторгненню російської федерації вже 144-й день.