Звягель обіграв Реал Фарму у перенесеному матчі першого туру

Фото — facebook.com/fczviahel

Цей матч мав відбутися рівно два місяці тому, проте обидві команди ще продовжували формування своїх оновлених складів, отже, домовилися про перенесення. Що цікаво, 26 жовтня Реал Фарма та Звягель домовилися достроково зіграти між собою матч 10-го туру, так що вперше зіграли між собою в матчі другого кола, а перше коло «закрили» вже після його завершення. У вас не закрутилася голова? Ну, гаразд. Тоді про сам поєдинок.

Порівняно з жовтневим матчем у суперників обмаль змін у стартових складах. У Звягеля не може все ще зіграти захисник Кузнєцов, який травмувався якраз в Одесі. У гостей привертає увагу вихід Кошкіна та Тимошевського, а не більш звичних уже Вареника та Платунова. Перший із них навіть не потрапив у заявку на матч. До слова, в матчі другого кола, який відбувся раніше за поєдинок між ними в першому колі, Реал Фарма виграв завдяки пізньому голу Барсукова.

Цього разу на своєму полі ініціативою володів уже Звягель. Авер’янов, Лавренюк, Лучка та меншою мірою Фесенко неодноразово загострювали гру. Старався Нікітчук, який давненько не забивав – десь на 20-й хвилині він пробив над воротами після непоганої флангової атаки господарів. Реал Фарма, більшою мірою, покладався на швидкий перехід від оборони в атаку. Непогано «падав» на краї атаки Барсуков, який не лінився зміщатися, опускатися в пошуках м’яча. Проте ніяк не вдавалося йому ні пробити, ні знайти пасом когось із одноклубників.

Тим більше, Звягель дійсно виглядав значно краще. На 27-й хвилині хорошим ударом струсонув поперечину Авер’янов, хоча, як здалося, воротар там би вже не виручив. Ще кращий момент у господарів був хвилин через п’ять, коли Стародубець дещо авантюрно вийшов на довгий пас і в боротьбі з Нікітчуком не зміг забрати м’яча. Фесенко добивав здалеку й оборонець (здається нам, що героєм епізоду був розумник Мячин) прийняв на себе удар на лінії воріт.

І до перерви у Стародубця було багато роботи та хвилювань: один тільки Ващишин, який дещо відновився після пошкодження, тричі пробивав по воротах і в найкращому з моментів поцілив у стійку з кута воротарського майданчика. Цікаво, що кутовий, який пішов слідом, приніс бажаний гол новоградівцям. Воротар одеситів не дістав високу подачу від правого прапорця, від нього м’яч відскочив до Скидана, і Валерій тут же сильним ударом розстріляв ворота – 1:0. Син головного тренера тут як тут, де треба було!

Другий тайм вийшов більш прагматичним, більш наповненим боротьбою. Одних цифри на табло влаштовували, в інших не було гостроти, щоб змінити несприятливий для себе рахунок. Пожвавив гру вихід Ващенка, старався винахідливий Авер’янов, покривав великі простори невтомний Фесенко. Проте «контрольного пострілу» ‒ бажаного другого голу – Звягель забити ніяк не міг. А наприкінці гри жорстке зіткнення Лучки з Дмитрієвим ще й призупинило гру та кілька хвилин, поки лікарі зупиняли кровотечу після розсічення та надавали допомогу гравцям, і більшою мірою саме півзахиснику господарів. Два поспіль штрафні заробили господарі: і якщо зусилля Ващишина нівелював невдалим виконанням Червінський, то далі сам Артур неточно пробив з другого поспіль стандарту.

Але й одного гола вистачило для перемоги. 14 очок набирає Звягель і, чекаючи вістей із Закарпаття, претендує на п’яте місце за підсумками цього ігрового тижня. Додамо, що цим матчем обидві команди закрили 2022 рік.

Man of the Match: Максим Авер’янов (Звягель)

Був найактивнішим у господарів, поцілив у поперечину й розігнав низку гострих атак.

Звягель (Новоград-Волинський) – Реал Фарма (Одеса) – 1:0
Голи: В.Скидан, 42

Звягель (стартовий склад): Омелянюк, Червінський, В.Скидан, Гук, Гаврилюк, Лучка, Авер’янов, Ващишин, Лавренюк, Фесенко, Нікітчук. Запасні: Панкевич, Михалюк, Ващенко, Юрченко, Переходько, Кузнєцов, Федюкевич. Головний тренер: Руслан Скидан.

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Ігуменов, Ратушняк, Мячин, Дмитрієв, Колесников, А.Лиховидов, Фабер, Кошкін, Тимошевський, Барсуков. Запасні: Миргородський, Гранчар, Марченко, Платунов, Попов, Щербак, М.Лиховидов. Головний тренер: Юрій Куліш.

• 13:00. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард»
  • Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)