Ахметов провів зустріч із Срною та Палкіним, на якій обговорили нагальні питання діяльності клубу

Дарио Срна и Ринат Ахметов, Telegraf.com.ua

Президент донецького Шахтаря Рінат Ахметов зустрівся з виконувачем обов’язків головного тренера Даріо Срною та генеральним директором клубу Сергієм Палкіним у Києві. На зустрічі йшлося про термінові питання діяльності клубу.

“Твоє серце завжди було, є і буде із Шахтарем. Навіть знаючи, що ми плануємо призначити нового тренера, ти не злякався прийняти команду перед грою з Барселоною та іншими складними матчами. Я впевнений, що в Шахтаря попереду багато перемог. Як упевнений і в перемозі України в цій несправедливій війні. Я пишаюся тим, що клуб робить для реабілітації військових та підтримки їхніх сімей. Ці програми ми обов’язково продовжуватимемо”, – заявив Ахметов на зустрічі із Срною.

Нагадаємо, спортивного директора Шахтаря Даріо Срну було призначено виконувачем обов’язків головного тренера команди.

Раніше Гірники оголосили про звільнення Патріка ван Леувена. Разом із нідерландським наставником покинув команду і його тренерський штаб.

Шахтар посідає третє місце в УПЛ, зігравши на один матч менше за Кривбас та Полісся. 21 жовтня команда зіграє із ЛНЗ у чемпіонаті України. Також Гірники посідають третє місце у групі Ліги чемпіонів, а у наступному матчі єврокубкового турніру гратимуть проти Барселони 25 жовтня.