Ахметов – Пушичу: Вдячний, що сьогодні ви тут, що вами керував не страх, а величезне бажання зробити українську команду сильнішою

Ринат Ахметов и Марино Пушич. Фото — shakhtar.com

Відбулася зустріч президента Шахтаря Ріната Ахметова з новим головним тренером Маріно Пушичем.

Президент донецького клубу привітав боснійського наставника та подарував йому футболку з номером 38. Саме таким головним тренером став Пушич в історії Гірників.

“Я дуже вам вдячний, що сьогодні ви тут, що вами керував не страх перед приїздом в Україну, а величезне бажання зробити українську команду сильнішою, зробити все, щоб радувати українських уболівальників, уболівальників донецького «Шахтаря» красивою, яскравою атакувальною грою”, – сказав Ахметов .

Нагадаємо, 52-річного Пушича офіційно було призначено головним тренером донецького Шахтаря 24 жовтня. Раніше він працював асистентом головного тренера Феєнорда Арне Слота.

Незадовго до цього керівництво Шахтаря раніше звільнило Патріка ван Леувена, з яким команда провела лише 12 ігор. Разом із наставником пішов у відставку та його штаб. Після відходу нідерландця команду недовго тренував спортивний директор Гірників Даріо Срна.

Вже 25 жовтня Пушич дебютував на новій посаді виїзним матчем Ліги чемпіонів проти Барселони, в якому Шахтар поступився з рахунком 1:2.

3 листопада Гірників чекає поєдинок чемпіонату України проти Динамо. Через чотири дні Шахтар та Барселона проведуть ще одну очну зустріч у головному єврокубку. Матч відбудеться у Гамбурзі.