Антюх: Ми провалили зустріч із Оболонню

Денис Антюх, фото — instagram.com/zoryaluhansk/

Півзахисник Зорі Денис Антюх оцінив матч 26 туру чемпіонату України, в якому його команда зіграла внічию 0:0 з Оболонню.

– На твій погляд, чому Зорі не вдалося виграти у цьому протистоянні?

– Думаю, що ми провалили цю зустріч. Ще в першому таймі ми могли відкрити рахунок. Не знаю, що пішло не так, але гра нам не вдалася. Оболонь мала чимало моментів біля наших воріт, десь пробачили нас гості. Зрозуміло, що ми грали винятково на перемогу.

Дивіться також: Зоря – Оболонь. Відео огляд матчу за 28 квітня

– Кадрові проблеми Зорі позначилися на результаті?

– Навіть не знаю. Того ж Чурка нам не вистачало у центрі поля. Ні в кого гра не пішла у нас.

– Із Шахтарем ви зіграли краще, ніж із Оболонню?

– Там інша гра була. Ми більше оборонялися з Гірниками та вибігали у контратаки. А зараз, граючи вдома, ми мали нагнітати, створювати моменти.

Читайте також: Назарій Федорівський: У вівторок зробимо МРТ, доки болить передній м’яз стегна

– У перерві емоції у вашій роздягальні зашкалювали?

– Ми поговорили з хлопцями. Усі розуміли, що треба щось міняти у грі. Але не вийшло у нас.

– За минулий тиждень Зоря провела два поєдинки із Шахтарем. На думку експертів, луганці загалом показали гарний рівень гри. Якби ви всі матчі проводили на такому рівні, то й очок у Зорі було б набагато більше. Погодишся з цим?

– Там була зовсім інша гра. Із Шахтарем усе було по-іншому. Навіть з нашими кадровими проблемами всі побачили, що ми не втрачаємо в якості, якщо не грають наші лідери. Наша команда складається не з 11 гравців, а з 20-25 футболістів.

– Скільки Зорі потрібно набрати очок, щоб спокійно почуватися на фініші чемпіонату України?

– Якомога більше. Перед нами стоїть завдання вигравати у кожній грі. Я вважаю, що ми не гірші за будь-якого суперника, з ким ми зіграємо у заключних матчах УПЛ. Все в наших руках та ногах.