Атлетико – Гетафе пряма трансляція матчу MEGOGO

Осасуна — Атлетико, фото — Getty Images

4 лютого Атлетико зіграє з Гетафе у Мадриді, на стадіоні Цивітас Метрополітано у матчі 20 туру чемпіонату Іспанії. Початок матчу Атлетико – Гетафе о 19:30. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 20-го туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Гетафе буде доступна.

У суботу, 4 лютого, матч 20-го туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Гетафе пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Атлетико – Гетафе буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 20 туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Гетафе можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Атлетико поступово знаходить свою гру. Матрацники не програють у чемпіонаті вже три матчі поспіль, здобувши дві перемоги у двох останніх турах. Сьогодні Атлетіко може виграти і третій матч поспіль. Гетафе, який йде на передостанньому місці, програв чотири матчі поспіль у Примері, не може перемогти Атлетико вже у 10 останніх матчах.