Атлетіко несподівано в гостях поступився Лас-Пальмасу

Атлетико. Фото — Getty Images

Атлетіко несподівано в гостях поступився Лас-Пальмасу в матчі 12-го туру Прімери – 1:2.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Господарі зуміли відкрити рахунок незадовго після перерви, відзначився Кіріан Родрігес. Пізніше другий гол забив Беніто Рамірес.

Атлетіко зумів скоротити відставання завдяки забитому м’ячу Альваро Морати. Проте врятувати поєдинок команда Дієго Сімеоне не зуміла.

Атлетіко перервав дев’ятиматчеву серію без поразок у всіх турнірах. Мадридці посідають третє місце, маючи 25 очок. Лас-Пальмас набрав 17 очок і піднявся на дев’яту сходинку.

У наступному матчі команда Сімеоне прийме Селтік 7 листопада у груповому раунді Ліги чемпіонів. Лас-Пальмас у 13-му турі Прімери на виїзді зустрінеться з Осасуною.