Атлетіко у меншості вирвав перемогу у Сельти

Сельта — Атлетико. Фото — Getty Images

Атлетіко мінімально переміг Сельту у виїзному матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії – 1:0.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними ударами Альваро Морати та Яго Аспаса. На 73-й хвилині лідер Сельти втратив ще одну можливість забити гол – м’яч після удару форварда влучив у поперечину.

Наприкінці зустрічі Атлетіко вдалося здобути три очки. Перемогу мадридській команді приніс точний удар Мемфіса Депая.

Зазначимо, що з 70-ї хвилини Атлетіко грав вдесятьох. Пряму червону картку отримав захисник Стефан Савіч.

Атлетіко посідає четверте місце у турнірній таблиці. Сельта розташувалася на 13-й позиції.

У наступному турі Атлетіко 19 лютого прийме Атлетік. Сельта на день раніше зіграє з Реалом Сосьєдад.