Атлетико – Валенсія пряма трансляція матчу MEGOGO

Атлетико — Райо Вальекано, Getty Images

18 березня Атлетико зіграє з Валенсією у матчі 26 туру чемпіонату Іспанії у Мадриді, на стадіоні Цівітас Метрополітано. Початок матчу Атлетико – Валенсія о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 26 туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Валенсія буде доступною.

У суботу, 18 березня, матч 26-го туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Валенсія пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Атлетико – Валенсія буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 26 туру чемпіонату Іспанії Атлетико Мадрид – Валенсія можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

У Валенсії ситуація критична. Після відновлення чемпіонату Кажани здобули всього дві перемоги, програвши сім поєдинків. Валенсія лише за додатковими показниками знаходиться вище за зону вильоту, проте всі розуміють хиткість положення. І так, Валенсія жодного разу не обіграла Атлетико в 10 останніх очних матчах, зазнавши на цьому відрізку шість поразок. У тому числі й у першому колі.