Бакалов офіційно став новим тренером ФК Тростянець

Юрий Бакалов, фото — fcruhlviv.com

ФК Тростянець офіційно оголосив про призначення головним тренером команди Юрія Бакалова.

“У Тростянці дуже амбітний проєкт. Важливо, що місто та клуб відновлюються після окупації та всього, що тут наробили росіяни. Наразі останні три гри цього чемпіонату Другої ліги будуть початком підготовки до нового сезону, адже перед командою стоять високі задачі”, – наголосив фахівець. .

Посада була вакантною з кінця квітня, коли клуб Другої ліги розпрощався з Валерієм Шаповаловим. Останні два тижні обов’язки наставника виконував експомічник головного тренера Володимир Прокопіненко.

Попереднім місцем роботи 58-річного Бакалова був Рух, де він обіймав посади директора Академії (з січня 2023 року) та тренера команди U-19 (з січня 2024-го). У березні фахівець залишив львівський клуб.

Раніше Юрій (у другій половині сезону 2019/20) працював і з першою командою Руху. Окрім неї, він тренував такі команди як Арсенал (Київ), ФК Славутич, Зугдіді (Грузія), Скала U-19 (Стрий), ПФК Львів та ЛНЗ.

Тростянець посідає 12-те (третє з кінця) місце у таблиці Другої ліги. Команда із Сумської області не перемагала понад півроку – з кінця жовтня 2023-го. У новому клубі Бакалов дебютує завтра, 11 квітня, домашнім матчем проти Чайки.