Балулі: Сподіваюся, ми зможемо знову зустрітися і пережити гарні часи

Фарес Балули, Википедия

Капітан Металіста Фарес Балулі має намір повернутися до українського чемпіонату.

«У мене особливі стосунки із фанатами Металіста. Дуже ціную їхнє ставлення. Сподіваюся, що все заспокоїться і ми зможемо знову зустрітися та пережити добрі часи. Я отримую повідомлення від фанатів кілька разів на день. Вболівальники Металіста заслуговують на краще, вони неординарні».

«Досі стежу за командою. Металіст зараз у Туреччині, тренується та проводить контрольні матчі, готуючись до відновлення чемпіонату. Спілкуюсь із деякими гравцями команди, а також з віце-президентом Євгеном Красніковим та Папою Гуйє».

«Я закохався у Харків. І я, і моя сім’я дуже сумуємо за цим містом. У мене залишилися лише добрі спогади про Харків, про доброту харків’ян, про кохання вболівальників, про привітну зустріч у Металісті з боку персоналу та інших гравців. І, звичайно, я сумую за атмосферою стадіону».

«Пейшото і Харріс зізналися, що мріють якнайшвидше повернутися в Металіст. Ми всі хотіли б, щоб Металіст відновив роботу якнайшвидше і на найвищому рівні».

«Відновлення чемпіонату України цього літа може бути гарною ідеєю, бо футбол є національним видом спорту в Україні. Це саме те, що може дозволити вболівальникам трохи відволікатися від того, що відбувається в країні».

«Бажаю всім уболівальникам та українцям бути сміливими, як завжди, боротися за свої права та свободу. Продовжувати бути такими самими єдиними. Я переконаний, що українці зрештою переможуть. Я пишаюся тим, що спілкуюся з українським народом, у них є вся моя підтримка, пошана та сила».

Минулого сезону Першої ліги Балулі зіграв за Металіст 13 матчів та забив 6 м’ячів.

За підсумками минулого сезону, який було завершено достроково через повномасштабне російське вторгнення в Україну, Металіст вийшов в УПЛ з першого місця Першої ліги.

Новий сезон в українському чемпіонаті заздалегідь стартує 23 серпня.