Бандейра: Хочу пробитися до єврокубків, Кривбасу це під силу

Рафаэль Бандейра, фото — facebook.com/fckryvbas

Португальський захисник Рафаель Бандейра розповів про свій перехід до Кривбаса та плани на розвиток разом із командою.

“Я чув багато про Україну, знаю що йде несправедлива війна, яку розпочала росія. Сподіваюся, що скоро ваша країна переможе і буде встановлено мир. Щодо клубу, то дуже радий приєднатися до Кривбаса. Я ознайомився з умовами тренувань та проживання – все на дуже високому рівні”.

“Я знаю, що я перший португалець в історії Кривбаса. Я перевіряв склад команди останніми роками. Цей факт для мене є мотивацією показати свої найкращі якості та гідно представити Португалію в Україні”.

“Скаути Кривбаса вийшли на мого агента і розпочали переговори. Коли мій представник розповів про цей варіант, то я сказав, що мене все влаштовує. Особливих перешкод не було”.

“Я вважаю, що моя адаптація в Україні відбувається нормально. Раніше я грав в Італії та Франції і все було добре. Не думаю, що виникнуть проблеми тут. Тому я сподіваюся на швидку адаптацію у Кривбасі”.

“Я стежив за чемпіонатом України цього сезону і бачив класні матчі у виконанні Кривбаса. Мене вразила гра команди та її результати. Це також вплинуло на мій вибір. Щодо головного тренера, то Юрій Вернидуб – дуже кваліфікований фахівець. Він добре співпрацює з молодими гравцями і вміє розкривати таланти. Це дуже добре для моєї кар’єри”.

“Крім праворуч у захисті я можу грати як вінгер, а також можу зіграти на лівому фланзі. Однак я діятиму на тій позиції, де потрібно буде тренеру”.

“Сезон досить довгий, тому я хочу допомагати своїй новій команді та прогресувати від матчу до матчу. Разом із Кривбасом я хочу пробитися до єврокубків. Відчуваю, що нашій команді це під силу”.

22-річний захисник підписав контракт із криворіжцями строком на три роки. Бандейра виступатиме під 25-м номером.

Кривбас займає третє місце в УПЛ, відстаючи від лідера Дніпра-1 на три очки. У наступному матчі команда Юрія Вернидуба зіграє з Минаєм 25 листопада.