Бандура: Наші військові ― герої та воїни світла — футбол України

Капітан закарпатського клубу поділився своїми думками після першої половини сезону.

Олександр Бандура, ФК Минай

Воротар Миная Олександр Бандура прокоментував свою відпустку, розповів про думки на полі під час матчів, а також привітав усіх українців з майбутніми святами.

"Я вдома. Час не втрачаю, тому що за період моєї відсутності справ трохи накопичилось. А головне ж із дітьми хочеться провести якомога більше часу, дружині увагу приділити. Тим паче зараз, коли у країні йде війна.

Хочеться у футбол грати весь час та й поряд з родиною бути. Спортсменам це вдається не завжди. Напередодні Нового року поділюсь маленькою мрією ― хочеться, щоб команда з Сум колись грала в УПЛ.

Досі у голові не вкладається, що росія розв’язала повномасштабну війну в Україні. Понад 300 днів війни, а не віриться, що ми це все переживаємо. Що кожен день на передовій хлопці та дівчата б’ються за нашу незалежність. Дякую їм ― кожен із них справжній герой. Завдяки їм ми маємо змогу жити.

Відверто кажучи, за роки кар’єри я навчився залишати усі думки у роздягальні. Виходиш на поле і робиш свою роботу. А після матчу повертаєшся до новин.

Я хочу поздоровити всіх українців із новорічними святами. Побажати здоров’я та перемоги. А нашим захисникам ― вклонитись. Ви герої! Не тільки наші, а всієї Європи. Справжні воїни світла!", — наводить слова Бандури прес-служба клубу.

Після 14 ігор Минай набрав 14 очок та посідає 13 місце у турнірній таблиці УПЛ.

Джерело