Барселона – Бетіс пряма трансляція матчу чемпіонату Іспанії MEGOGO

Осасуна — Барселона. Фото — Getty Images

16 вересня Барселона зіграє з Бетісом у матчі п’ятого туру чемпіонату Іспанії у Барселоні на стадіоні Олімпійський. Початок матчу Барселона – Бетіс о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу п’ятого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Бетіс буде доступною.

У суботу, 16 вересня, матч п’ятого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Бетіс пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляцію матчу п’ятого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Бетіс буде доступно на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч п’ятого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Бетіс пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Барселона виграла у Бетіса вісім із дев’яти останніх матчів у Прімері. Барсі в середині тижня стартуватиме в Лізі чемпіонів, Бетісу потрібно тримати в голові матч Ліги Європи. Але розраховувати на економію сил командами точно не варто – принциповість протистояння та «вибивання» з очкового графіка кожного клубу роблять цей матч принциповим.