Барселона на своєму полі у більшості вирвала вольову перемогу над Валенсією, Левандовскі оформив хет-трик

Барселона — Валенсия. Фото — Getty Images

Барселона на своєму полі зазнала величезних проблем у матчі 33-го туру іспанської Прімери проти Валенсії, але все ж таки змогла вирвати перемогу – 4:2.

Спочатку гра розвивалася без сюрпризів. Лідер володів перевагою і реалізував її в середині першого тайму: Фермін Лопес класним ударом головою перетворив на гол подачу Рафіньї.

А далі команда Рубена Барахи раптово перевернула гру, причому за максимальної допомоги гравців господарів. Спочатку Марк-Андре Тер Штеген, будучи за межами штрафного першим на м’ячі, просто подарував його Уго Дуро. А незабаром Рональд Араухо невмотивовано скосив Петера Федеріко у своєму штрафному майданчику, і Пепелу виконав покарання.

Валенсія зовсім не дотерпіла до перерви. Тепер настала черга привозити голкіперу Георгі Мамардашвілі – він відпустив м’яч і, щоб той не дістався Ламіну Ямалу, зіграв рукою за межами штрафної. Пряма червона.

Весь другий тайм Блауграна сиділа на воротах суперника. Сильно допоміг команді Хаві швидкий другий гол – його забив Роберт Левандовскі після подачі Ілкая Гюндогана з кута поля.

Надалі резервний кіпер Жауме Доменек самовіддано та неодноразово рятував андердога. Але саме його помилка на виході призвела до вирішального голу – м’яч відскочив від Араухо, і Левандовскі його надіслав в пусті ворота.

Наприкінці поляк добив суперника, заодно оформивши хет-трик – красиво перекинув стінку прямим ударом зі штрафного. Тепер на його рахунку 16 м’ячів у чемпіонаті – лідер гонки бомбардирів Артем Довбик лише у трьох голах.

Перемога дозволила Барселоні обійти Жирону та повернутися на друге місце. Відставання від Реала – 11 очок за п’ять турів до фінішу. Валенсія – восьма.

У наступному турі синьо-гранатових очікує дербі на полі Жирони, а Валенсія прийме Алавес.