Барселона – Осасуна пряма трансляція матчу MEGOGO

Барселона — Бетис / Getty Images

2 травня Барселона зіграє з Осасуною у матчі 33 туру чемпіонату Іспанії у Барселоні, на стадіоні Камп Ноу. Початок матчу Барселона – Осасуна о 20:30. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 33 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Осасуна буде доступна.

У вівторок, 2 травня, матч 33 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Осасуна пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 33 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Осасуна буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 33 туру чемпіонату Іспанії Барселона – Осасуна пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Для Барселони майбутній матч є важливим ще й у плані можливого рекорду. Воротар Барси тер Штеген уже встановив рекорд клубу за кількістю матчів у чемпіонаті без пропущених голів – 24. Якщо він збереже свої ворота у недоторканності, то встановить новий рекорд Примери. Поки тер Штеген ділить лідерство з Андоні Субісаретою (24 матчі «на нуль» у сезоні-1986/1987).

А якщо так, то не дивно, що ймовірність того, що «обидві команди не заб’ють» аналітики оцінюють як 1х1.57, а ймовірність «перемоги Барселони без пропущених голів» як 1х1.65. І це цікаво.