Барселона – Райо Вальєкано коли і де дивитись у прямому ефірі трансляцію чемпіонату Іспанії

Барселона — Пумас. Фото — Getty Images

У суботу, 13 серпня, Барселона у матчі першого туру чемпіонату Іспанії зіграє з Райо Вальєкано. Матч Барселона – Райо Вальєкано відбудеться у Барселоні, на стадіоні Камп Ноу. Початок зустрічі Барселона – Райо Вальєкано о 22:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про онлайн відеотрансляцію матчу першого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Райо Вальєкано.

Де дивитися Барселона – Райо Вальєкано у прямому ефірі

У суботу, 13 серпня, матч першого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Райо Вальєкано онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також онлайн відео трансляцію матчу першого туру чемпіонату Іспанії Барселона – Райо Вальєкано можна подивитися на платформі «Воля ТБ».

Оновлена ​​і, незважаючи на всі проблеми ставша значно сильніша Барселона(чого варте лише придбання Левандовськи), у першому ж турі чемпіонату зустрінеться з мадридською командою. Не з Реалом і не з Атлетико, проте навіть скромний Райо Вальєкано крові попити може.

Достатньо сказати, що минулого сезону Райо виграв у Барселони обидва матчі. Причому з однаковим рахунком (1:0). Так що сьогодні на Камп Ноу має бути жарко.