Барселона у непростому матчі обіграла скромний Уніоністас де Саламанка у Кубку Іспанії

Унионистас де Саламанка — Барселона, фото — Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії Барселона в гостях обіграла скромний Уніоністас де Саламанка, який грає у третьому за силою дивізіоні, з рахунком 3:1.

Каталонці пропустили першими у цій грі, але до перерви зрівняли рахунок у матчі зусиллями Феррана Торреса. А у другому таймі у складі Барселони відзначилися Жуль Кунде та Алехандро Бальде.

Таким чином, команда Хаві оформила вихід до чвертьфіналу турніру. Раніше в 1/4 фіналу Кубка Іспанії вийшли Мальорка, Севілья, Реал Сосьєдад, Сельта, Атлетік та Жирона. Ще один чвертьфіналіст визначиться у поєдинку Атлетіко – Реал.

У наступному матчі у рамках чемпіонату Іспанії Барселона зіграє проти Бетіса. Зустріч відбудеться 21 січня.