Барселона зробила неймовірний камбек у матчі з Сельтою, забивши три м’ячі після 80-ї хвилини

Барселона — Сельта. Фото — Getty Images

Барселона здобула вольову перемогу над Сельтою у 6-му турі чемпіонату Іспанії – 3:2.

Перший тайм залишився за Сельтою – на 19-й хвилині відзначився норвезький форвард Йорген Странд Ларсен. У другій половині зустрічі Анастасіос Дувікас подвоїв перевагу гостей.

Однак втримати переможний рахунок Сельті не вдалося. Протягом восьми хвилин Барселона забила три м’ячі зусиллями Роберта Левандовскі (дубль) та новачка Жоау Канселу. Неймовірний камбек команди Хаві Ернандеса, який чора продовжив контракт з клубом до літа 2025 року.

Барселона піднялася на перше місце в Прімері, випереджаючи Жирону Віктора Циганкова та Артема Довбика за додатковими показниками. Сельта з 4 очками йде на 17-й позиції.

У наступному турі Барселона 26 вересня на виїзді зіграє проти Мальорки. Сельта 28 вересня прийме Алавес.