Шахтар втратив перемогу над Рухом, з 21-ї хвилини граючи у меншості

Рух — Шахтер. shakhtar.com

Шахтар не зумів втримати перемогу у виїзному матчі з Рухом у 8-му турі Української Прем’єр-ліги – 1:1.

Понад три чверті матчу Гірники провели вдесятьох.

Чинний чемпіон відкрив рахунок на 17-й хвилині – відзначився Георгій Судаков. Але вже через чотири хвилини команда Патріка ван Леувена залишилася у меншості – пряму червону картку отримав Ярослав Ракіцький.

За 8 матчів цьогорічного чемпіонату це вже сьоме вилучення у матчах за участю Шахтаря. І п’яте – для гравця донецького клубу. Раніше вилучалися з поля Артем Бондаренко (двічі), Дмитро Чигринський та Гіоргі Гочолейшвілі. При цьому три з п’яти червоних карток були отримані оранжево-чорними у перших таймах.

Рух намагався відігратися весь час, що залишився. Команда Віталія Пономарьова завдала майже втричі більше ударів – 15 проти 6. І в результаті досягла свого – поєдинок для команди господарів врятував Богдан Слюбик.

Шахтар втратив перемогу, але не можливість одноосібно повернутися на першу позицію таблиці. Другим, відстаючи на одне очко, йде Кривбас. Третій рядок ділять Чорноморець та Полісся, які набрали по 15 очок.