Бенфіка та Шахтар домовилися про перехід Трубіна за 10 мільйонів євро

Анатолий Трубин. Фото — Павел Кубанов, УАФ

Шахтар та Бенфіка завершують угоду з переходу українського голкіпера Анатолія Трубіна.

Клуби домовилися про фіксовану оплату за Трубіна у розмірі 10 мільйонів євро. Також Гірники отримають бонус у розмірі 1 млн. євро.

Португальський клуб отримає 100% прав на Трубіна. При цьому Шахтар матиме також прибуток у 40% від чистого доходу Бенфіки при наступному перепродажу футболіста.

Гірники відхилили першу пропозицію Орлів у розмірі 12 мільйонів євро. Шахтар був готовий надати за цю суму 50% прав на воротаря. За повноцінний трансфер 22-річного українця, контракт якого спливає за рік, Гірники бажали отримати 20 мільйонів євро.

Трубіним також цікавився Інтер. Повідомляється, що після активних дій Бенфіки Неррадзурі більше не розраховують підписати українського воротаря. Міланський клуб вже майже закрив воротарську позицію покупкою Яна Зоммера.

Минулого сезону на рахунку Анатолія – 38 матчів за Шахтар у всіх турнірах (40 пропущених голів). 14 зустрічей воротар завершив “на нуль”. Цього сезону Трубін на поле не виходив.

Шахтар набрав чотири очки після двох матчів Української Прем’єр-ліги 2023/24. Бенфіка стала чемпіоном Португалії та вийшла у груповий етап Ліги чемпіонів.