Бетіс – Барселона пряма трансляція матчу MEGOGO

Реал — Барселона, фото — Getty Images

1 лютого Барселона з Бетісом у Севільї, на стадіоні Беніто Вільямарін у перенесеному матчі 17 туру чемпіонату Іспанії Початок матчу Бетіс – Барселона о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція перенесеного матчу 17 туру чемпіонату Іспанії Бетіс – Барселона буде доступна.

У середу, 1 лютого, перенесений матч 17-го туру чемпіонату Іспанії Бетіс – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Бетіс – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також перенесений матч 17-го туру чемпіонату Іспанії Бетіс – Барселона можна подивитися на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Барселона востаннє у внутрішніх турнірах програвала ще у жовтні, поступившись Реалу, а після матчу з Бетісом виграла чотири зустрічі, не пропустивши в них жодного голу. Але не варто забувати, що Бетіс чудово грає на своєму полі – лише одна поразка, також у жовтні та також від мадридського клубу – Атлетико.