Бетіс і Севілья розійшлися миром у дербі

Бетис — Севилья. Фото — Getty Images

Бетіс та Севілья не зуміли визначити переможця у протистоянні 33-го туру іспанської Прімери – 1:1.

Дербі проходило переважно в рівній боротьбі, але все ж таки за деякої переваги команди господарів. Зелено-білі у підсумку виграли перший тайм – Іско реалізував пенальті за гру рукою Доді Лукебакіо, який у дебюті вийшов на заміну замість травмованого Ісаака Ромеро.

Підопічні Кіке Санчеса Флореса відігралися невдовзі після перерви – ще один джокер Кіке Салас виявився королем воротарського майданчика після подачі Маркоса Акуньї з кутового.

Гра надалі була обопільно гострою, але все-таки ближче до перемоги були господарі. Останній шанс здобути три очки Бетіс втратив на 88-й хвилині – Абде Еззальзулі головою пробив у перекладину.

Команда Мануеля Пеллегріні втратила можливість наздогнати за очками Реал Сосьєдад, який займає шостий рядок у таблиці. Їхні сусіди перервали триматчеву переможну серію, але вже до 12 очок збільшили відрив від зони вильоту.

У наступному турі Бетіс зіграє в гостях з Осасуною, а Севілья прийме Гранаду.