Бузник: Ми дізналися, що Лівого берега більше не буде. Усі члени команди написали заяви про звільнення

Анатолій Бузник, фото uafc.org.ua

Колишній головний тренер Лівого берега Анатолій Бузник розповів, як повномасштабне вторгнення Росії в Україну вплинуло на долю київського клубу. 31 березня всі представники столичної команди, зокрема й керівництво, написали заяви про звільнення.

“Новина про війну застало нашу команду в Туреччині, де проходив навчально-тренувальний збір. Здавалося б, ніщо не віщувало лиха. На турецькій землі Лівий берег плідно працював, а 22 лютого провів перший міжнародний матч, у якому здобув перемогу над казахстанським Кайратом”, – сказав Бузник.

“Під час збору вдалося зустрітися та поспілкуватися з добре знайомими колегами – головним тренером кайратівців Курбаном Бердиєвим та відомим молдавським фахівцем Іваном Данільянцем. А вже менше, ніж через добу, ми дізналися про масштабне вторгнення росіян в Україну. Після цього всі роз’їхалися хто куди. Одні 5 березня повернулися до України, інші продовжили своє перебування за кордоном.

“А наприкінці того ж місяця від президента Лівого берега Миколи Лавренка ми дізналися, що професійного клубу більше не буде. Після цього всі члени команди – як футболісти, так і її керівництво 31 березня написали заяви про звільнення. Що й казати, для всіх нас настали непрості часи”.

Раніше Sport Arena повідомляла, що Лівий берег ризикує не зіграти у новому сезоні. Також можуть не стартувати у змаганнях ПФЛ Волинь, Карпати Галич, Любомир (Ставище), Буковина, Чайка, ФК Суми, ФК Нікополь та Агробізнес.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. На момент зупинки чемпіонату Лівий берег посідав друге місце у групі “А” Другої ліги та претендував на підвищення у класі.

Нагадаємо, що через військовий напад росії на Україну про припинення роботи повідомили сімферопольська Таврія та Енергія з Нової Каховки.