Чорноморець обіграв Шахтар із Караганди у контрольному матчі

Фото — chornomorets.football

Чорноморець обіграв Шахтар із Караганди у контрольному матчі на зборі в Туреччині – 2:1.

Одесити володіли ініціативою протягом усього матчу. Команда Романа Григорчука втратила кілька моментів і змогла одного разу відзначитись у першому таймі. Андрій Штогрін вийшов віч-на-віч з воротарем і впевнено переграв суперника.

У другому таймі казахстанський клуб почав грати активніше попереду. Проте одесити знову відзначились, гол забив Владислав Наумець. Шахтар лише зумів забити м’яч престижу наприкінці поєдинку.

У попередньому матчі команда Григорчука програла Локомотиву Ташкент (1:3). Раніше Чорноморець поступився сербському Нові Пазар (0:2) і зіграв унічию зі Спартаком із Трнави (1:1).

Чорноморець йде у зоні вильоту в турнірній таблиці УПЛ – Моряки займають 15-ту позицію. Друге коло підопічні Григорчука розпочнуть матчем проти Вереса.