Чорноморець – Оболонь коли та де дивитись трансляцію матчу чемпіонату України з футболу

Колос — Черноморец. Фото — upl.ua

У суботу, 12 серпня, Чорноморець у матчі третього туру чемпіонату України з футболу зіграє з Оболонню. Матч Чорноморець – Оболонь пройде в Одесі на стадіоні Чорноморець. Початок матчу Чорноморець – Оболонь о 15:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу третього туру УПЛ Чорноморець – Оболонь.

Де дивитися Чорноморець – Оболонь онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У суботу, 12 серпня, матч третього туру УПЛ Чорноморець – Оболонь пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу третього туру УПЛ Чорноморець – Оболонь буде доступна на провідних ОТТ-сервісах, включаючи MEGOGO, Київстар ТБ, Setanta Sports тощо.

Такий крок спрямований на розширення аудиторії, популяризацію Чемпіонату України та забезпечення ширшого доступу до футбольних матчів УПЛ.

Минулого туру Оболонь дала гарний бій Динамо, і, якби не суддівські помилки, могла б розраховувати на позитивний результат. Але час тому не відмотаєш, і після двох зіграних турів у Пивоварів лише один бал. Не виключено, що стільки ж у столичної команди залишиться після візиту до Одеси.

Моряки після перемоги у першому турі на ЛНЗ у другому – поступилися Колосу. Не сказати, що Чорноморець виглядав настільки погано, проте у Ковалівці не зумів забити навіть гол. Реабілітуватися треба сьогодні, тим більше до команди повернувся Авагімян – чи не найкреативніший гравець Моряків.