Чорноморець переміг Оболонь у матчі з трьома вилученнями

Черноморец — Оболонь. Фото — upl.ua

Чорноморець на своєму полі обіграв Оболонь у матчі 3-го туру української Прем’єр-ліги – 2:0.

Моряки повели у рахунку на 15-й хвилині – Олександр Васильєв вдало зіграв на добиванні. У другому таймі новачок Самсон Ієде забив дебютний гол за Чорноморець та встановив остаточний рахунок зустрічі.

Зазначимо, що у другому таймі суддя Дмитро Панчишин показав три червоні картки. На 48-й хвилині був вилучений захисник Оболоні Данило Карась, на 72-й та 79-й поле залишили гравці Чорноморця – півзахисник Орест Кузик та центрбек Володимир Салюк.

Чорноморець здобув другу перемогу на старті УПЛ та тимчасово піднявся на третє місце у турнірній таблиці. Оболонь із одним очком йде на 12-й позиції.

У наступному турі 20 серпня Моряки приймуть Динамо, а Пивовари зіграють проти СК Дніпро-1.