Чорноморець: Сподіваємось, що вибори президента УАФ стануть справжнім каталізатором для змін у роботі арбітрів

facebook.com/fc.chernomorets

Чорноморець виступив із офіційною заявою, в якій заявив про низький рівень арбітражу УПЛ.

Одеський клуб очікує серйозних змін у роботі УАФ та комітету арбітрів. Повний текст заяви можна прочитати тут.

“Український футбол на порозі історичних процесів. Вперше майже за 10 років вибори президента УАФ стануть не просто формальністю, а призведуть до кадрових змін”.

“Огляд кожного туру в різноманітних виданнях  вже давно розпочинається не з кращих голів, асистів чи тактичних тренерських кроків. А з переліку суддівських помилок. Чорноморець ніколи не займався складанням альтернативних таблиць. Але все має свою межу”.

Після 14 турів маємо таку картину: 5 із 6 поразок в сезоні 23/24 супроводжувалися, мʼяко кажучи, неоднозначними рішеннями суддівських бригад. Перше коло ще не закінчилося, а Чорноморець вже зібрав “букет“ з:

  • не призначених пенальті у ворота суперника
  • вигаданих червоних карток (4 з 5)
  • не показаних червоних карток гравцям команди-суперниці

“І це лише те, що кидалось в очі всім і не потребувало занадто експертної оцінки. Чорноморець сподівається, що вибори президента УАФ стануть справжнім каталізатором для ефективних змін в роботі величезної суддівської родини. Якщо  грати постійно 11 на 15 чи 10 на 15, можна довго не витримати”.

Регіональні футбольні асоціації України у жовтні та листопаді офіційно звернулися до УАФ із вимогою провести Виконком Асоціації, а також оформити призначення тимчасово виконуючого обов’язки генерального секретаря УАФ.

Нагадаємо, у травні Печерський суд міста Києва продовжив усунення голови УАФ Андрія Павелка з посади терміном до 9 липня 2023 року, а на початку серпня продовжив рішення на новий термін — два місяці, до 2 жовтня. Також суд продовжив терміни слідства у справі голови УАФ та генерального секретаря організації Юрія Запісоцького до 23 листопада 2023 року.

Шевченківський районний суд Львова нещодавно продовжив утримання під вартою президента Української асоціації футболу на 48 днів. Глава УАФ залишиться у СІЗО до 23 листопада включно.

У середині червня Шевченківський районний суд Львова ув’язнив у СІЗО Павелко на строк 60 діб — до 14 серпня включно. Застава в 9,88 млн. гривень, яку раніше внесли за главу УАФ, перерахована на користь держави. 9 серпня стало відомо, що гроші, які були внесені як застава за Павелка адвокатом Святославом Болінським, мають російський слід.

УАФ вважає весь процес замовною роботою від колишніх керівників асоціації. У 2018 році програма «Схеми» провела розслідування, за результатами якого журналісти запідозрили УАФ та її президента Андрія Павелка у корупції через завод із виготовлення штучних полів.