Чорноморець у більшості розгромив Металіст 1925

Черноморец — Металлист 1925. Фото — upl.ua

Чорноморець переміг Металіст 1925 у домашньому матчі 28-го туру української Прем’єр-ліги – 3:0.

У середині першого тайму харківська команда залишилася у меншості. Пряму червону картку отримав Микита Безуглий.

Перед перервою Моряки вийшли вперед. Олександр Васильєв із другої спроби відправив м’яч у ворота гостей.

У другій половині зустрічі Андрій Штогрін та Богдан Бойчук довели рахунок до розгромного. Металіст 1925 пішов з поля без забитих м’ячів.

Чорноморець перервав серію з п’яти поразок поспіль. Команда Романа Григорчука набрала 32 очки та піднялася на 7-е місце в УПЛ.

Металіст 1925 замикає турнірну таблицю чемпіонату України. Відставання харків’ян від Вереса, що йде в зоні стикових матчів, становить одне очко, але червоно-чорні мають гру в запасі.

У наступному турі 19 травня Металіст 1925 зіграє з Поліссям, а Чорноморець – з Рухом.