Чорноморець у спарингу розгромив Реал Фарму

chornomorets.football

Чорноморець у контрольному матчі розгромив Реал Фарму – 5:0.

У першому таймі у Моряків відзначилися Кузик та Юсов, який реалізував пенальті. Після перерви Юсов оформив дубль, а наприкінці зустрічі забили Брагару та Єрмаков.

Раніше команда Романа Григорчука перемогла Ниву Вінницю (4:2), Турон (4:2) та карагандинський Шахтар (2:1), зіграла внічию зі Спартаком із Варни (1:1), а також програла косовському Малишево (0:1), Локомотиву з Ташкента (1:3) та сербському Нові Пазар (0:2).

Чорноморець йде у зоні вильоту в турнірній таблиці УПЛ – Моряки займають 15-ту позицію. Друге коло підопічні Григорчука розпочнуть матчем проти Вереса 4 березня.