Циганков і Довбик віддали по результативній передачі у поєдинку проти Алавеса (відео)

Виктор Цыганков. Фото — Getty Images

Українські легіонери Жирони Віктор Циганков та Артем Довбик віддали по результативній передачі у виїзному матчі проти Алавеса у 35-му турі Прімери.

На 4-й хвилині захисник Ерік Гарсія замкнув подачу Циганкова з кутового. Це п’ята результативна передача українця у 27 матчах поточного розіграшу чемпіонату Іспанії.

Довбик відзначився результативною передачею на 44-й хвилині. Форвард ефектно п’ятою асистував Янхелю Еррері. Нагадаємо, Артем (20 м’ячів та 7 результативних передач) лідирує у бомбардирських перегонах Прімери.

У матчі Алавес – Жирона завершився перший тайм. Команда Циганкова та Довбика веде у рахунку 2:1.