Циганков зробив дубль і асист, Довбик – хет-трик і асист у матчі з Гранадою. Артем очолив бомбардирську гонку Прімери (відео)

Виктор Цыганков, фото — Getty Images

Українці Віктор Циганков та форвард Артем Довбик провели надрезультативний матч у складі Жирони у домашньому поєдинку з Гранадою (7:0) у 38-му турі Прімери.

Півзахисник оформив дубль, форвард відзначився хет-триком. Також гравці збірної України віддали по одній результативній передачі.

Циганков відзначився двома результативними діями з інтервалом у чотири хвилини у середині першого тайму. Спочатку Віктор віддав гольовий пас на Еріка Гарсію після розіграшу кутового. Потім українець відзначився сам, замкнувши швидку атаку господарів ударом з близької відстані.

Довів до розгрому рахунок у зустрічі форвард Артем Довбик. Українець реалізував пенальті наприкінці першого тайму.

Після перерви Циганков відзначився ще раз, скориставшись передачею Савіньйо. Через дві хвилини після забитого голу українця було замінено.

На 75-й хвилині дубль оформив і Довбик, а за три хвилини українець асистував Крістіану Стуані. На 90-й хвилині Артем реалізував ще один удар з 11-метрової позначки.

В активі Артема 24 м’ячі в Прімері, він обійшов Александера Серлота (23 голи) у гонці найкращих бомбардирів чемпіонату. Зазначимо, що норвежець 25 травня у складі Вільярреала зіграє проти Осасуни.

Нагадаємо, Жирона достроково забронювала третє місце у Прімері. Гранада залишиться передостанньою і вилетить до другого іспанського дивізіону.