Дедишин: Рух не прагне бути чиїмось фарм-клубом чи сателітом

Игорь Дедышин, Рух

Генеральний директор Руху Ігор Дедишин заявив, що львівський клуб не має фінансових труднощів та розвивається згідно раніше поставлених завдань.

“Хочу запевнити всіх, що на теперішній момент футбольний клуб Рух є самодостатнім із фінансової точки зору, з точки зору наповнення бюджету, ми не відчуваємо жодних проблем, Футболісти отримують вчасно як зарплатню, так і преміальні”.

“Тому твердження про те, що ми робили якісь спроби під когось лягти чи ще щось, аби зберегти клуб чи забезпечити фінансування, абсолютно не відповідають дійсності. Це повна дурня. Ті люди, які знають, як функціонує зараз футбольний клуб Рух, це можуть підтвердити”.

“Ми точно не прагнемо бути ні чиїмось фарм-клубом, ні сателітом, ні союзником, чи ще якісь синоніми тут можна застосувати. Ми хочемо бути сучасним самодостатнім системним клубом, максимально розвивати свою структуру, своїх футболістів і з часом вийти на той рівень, коли зможемо ставити та виконувати найвищі турнірні завдання”.

Рух раніше розірвав контракт із головним тренером Леонідом Кучуком. На його місце прийшов колишній наставник молодіжної команди львів’ян Віталій Пономарьов.

Рух посідає 14-те місце в УПЛ, набравши 17 очок. У наступному матчі львівський клуб зіграє із Зорею 2 квітня.